Kariera

Głównym przedmiotem działalności IVIA S.A. jest wykonywanie projektów w zakresie budownictwa komunikacyjnego. Obecnie wykonujemy projekty budowy dróg ekspresowych: S1, S6, S11, S17, S19 i S61. Firma odpowiada za projekt drogi ekspresowej S3 na odcinku Bolków – Kamienna Góra, wraz z tunelem o długości 2300 m oraz kilkoma dużymi estakadami. W ramach prowadzonego nadzoru autorskiego mamy bezpośredni kontakt z budową i pracami realizowanymi przez firmę PORR. Umowa ta, daje projektantom doskonałą szansę na zdobycie doświadczenia, przy realizacji jednej z największych inwestycji drogowych w Polsce.

Z uwagi na pozyskane nowe kontrakty, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Projektant drogowy

Miejsce pracy:
Katowice, Czechowice – Dziedzice

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • znajomość programu AutoCad oraz Autodesk CIVIL3D,
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu drogowym,
  • uprawnienia budowlane do projektowania mile widziane,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • dowolną formę współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz nowoczesnego sprzętu komputerowego,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia zapewniające rozwój, dopłaty do studiów.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej,
  • weryfikacja projektów,
  • uzgadnianie dokumentacji,
  • udział w spotkaniach technicznych dotyczących realizowanych projektów,
  • współpraca z projektantami innych branż,
  • opracowywanie projektów budowy dróg, ulic oraz przebudowy układów drogowych.

Oferty prosimy kierować:

mail: rekrutacja@ivia.pl

IVIA S.A.
Siedziba spółki w Katowicach: 40-203 Katowice, Al. W. Roździeńskiego 91
adres korespondencyjny:
ul. Kasprowicza 46, 43-502 Czechowice – Dziedzice

Biura:
Biuro Czechowice – Dziedzice, 43-502 Czechowice-Dziedzice, ul. Kasprowicza 46,
Biuro Katowice, 40-203 Katowice, Al. W. Roździeńskiego 91,
Biuro Lublin, ul. Wolska 11A/8, 20-411 Lublin
Biuro Rzeszów, 35-326 Rzeszów, Al. T. Rejtana 67.