facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Biuro IVIA w Szczecinie

Z uwagi na rozwój firmy IVIA i dużą ilość projektów opracowywanych przez nas w północnej Polsce, od września rozpoczęło działalność nasze biuro terenowe w Szczecinie. Celem jest zapewnienie bezpośredniego kontaktu z klientami w tym regionie oraz zwiększenie obecności i zdobycie nowych projektów. Poprzez stworzenie kolejnego oddziału firmy chcemy rozwinąć zakres świadczonych przez nas usług i mamy nadzieję na uczestnictwo w nowych projektach infrastrukturalnych w regionie Polski północnej.

Adres oddziału ul. Energetyków 9 został wybrany ze względu na długą historię firm projektowych i wykonawczych funkcjonujących w tej lokalizacji od lat. Jest to także siedziba firm nadzorujących lokalne inwestycje drogowe.

Dyrektorem oddziału w Szczecinie jest Pan Jakub Uczciwek działający w branży drogowo-mostowej na rynku polskim od 2008 roku. Posiada on doświadczenie zarówno typowo techniczne jak i handlowo-finansowe. Natomiast pobyt za granicą przed rokiem 2008 zaowocowały zdobyciem dobrej perspektywy na kształt rynku infrastrukturalnego w całej Europie. W czasie wolnym Jakub oddaje się grze w tenisa ziemnego.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...