facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

GDDKiA powoli odblokowuje przetargi

W mijającym tygodniu GDDKiA zaprosiła do złożenia ofert w kilku przetargach z puli ok. 50 postępowań, które zahamowano na etapie prekwalifikacji wykonawców.

Pierwszy z odblokowanych przetargów obejmuje budowę łącznika obwodnicy Inowrocławia w ciągu DK 15 i 25. Trasa o długości prawie 5 km połączy się z obecnie budowanym odcinkiem (19 km) obwodnicy tego miasta.

Szczeciński oddział GDDKiA zaprosił z kolei do złożenia ofert na zaprojektowanie i budowę drugiej jezdni obwodnicy Kobylanki na drodze ekspresowej S10 (6,5 km).

Wysłano również zaproszenia w przetargach na rozbudowę węzła Szczecin Kijewo na autostradzie A6 i przebudowę A6 na odcinku węzeł Szczecin Dąbie – węzeł Rzęśnica (3,5 km).

Odział GDDKiA w Katowicach oczekuje na oferty na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S1 na odcinku od węzła Lotnisko do Podwarpia (9,7 km).

Ponadto olsztyńska GDDKiA czeka na oferty na projekt i budowę obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego (DK15) o długości 18 km.

Prezentacja Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa

Źródło:wnp.pl,

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

IVIA na InfraDays

Jest nam niezmiernie miło poinformować że nasze biuro IVIA uczestniczy w konferencji InfraDAYS. Uczestniczymy jako prelegenci w sesjach plenarnych oraz w panelach dyskusyjnych. Wymieniamy się na...

Kongres Projektantów i Inżynierów

Kongres Projektantów i Inżynierów W środę odbył się drugi Kongres Projektantów i Inżynierów, w którym uczestniczyła IVIA S. A.. Cieszymy się, że nasze ważne spotkanie branżowe spotka...

S1 odc. II Oświęcim-Dankowice – Wiosenna relac...

Wraz z nadejściem wiosny, postępy na budowie drogi S1, odcinek 2: Kosztowy - Bielsko-Biała, nabierają tempa. Firmy PORR S.A. i Mota-Engil Central Europe S.A. skutecznie wykorzystują lepsze warunk...