facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

GDDKiA powoli odblokowuje przetargi

W mijającym tygodniu GDDKiA zaprosiła do złożenia ofert w kilku przetargach z puli ok. 50 postępowań, które zahamowano na etapie prekwalifikacji wykonawców.

Pierwszy z odblokowanych przetargów obejmuje budowę łącznika obwodnicy Inowrocławia w ciągu DK 15 i 25. Trasa o długości prawie 5 km połączy się z obecnie budowanym odcinkiem (19 km) obwodnicy tego miasta.

Szczeciński oddział GDDKiA zaprosił z kolei do złożenia ofert na zaprojektowanie i budowę drugiej jezdni obwodnicy Kobylanki na drodze ekspresowej S10 (6,5 km).

Wysłano również zaproszenia w przetargach na rozbudowę węzła Szczecin Kijewo na autostradzie A6 i przebudowę A6 na odcinku węzeł Szczecin Dąbie – węzeł Rzęśnica (3,5 km).

Odział GDDKiA w Katowicach oczekuje na oferty na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S1 na odcinku od węzła Lotnisko do Podwarpia (9,7 km).

Ponadto olsztyńska GDDKiA czeka na oferty na projekt i budowę obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego (DK15) o długości 18 km.

Prezentacja Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa

Źródło:wnp.pl,

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...