GDDKiA powoli odblokowuje przetargi

W mijającym tygodniu GDDKiA zaprosiła do złożenia ofert w kilku przetargach z puli ok. 50 postępowań, które zahamowano na etapie prekwalifikacji wykonawców.

Pierwszy z odblokowanych przetargów obejmuje budowę łącznika obwodnicy Inowrocławia w ciągu DK 15 i 25. Trasa o długości prawie 5 km połączy się z obecnie budowanym odcinkiem (19 km) obwodnicy tego miasta.

Szczeciński oddział GDDKiA zaprosił z kolei do złożenia ofert na zaprojektowanie i budowę drugiej jezdni obwodnicy Kobylanki na drodze ekspresowej S10 (6,5 km).

Wysłano również zaproszenia w przetargach na rozbudowę węzła Szczecin Kijewo na autostradzie A6 i przebudowę A6 na odcinku węzeł Szczecin Dąbie – węzeł Rzęśnica (3,5 km).

Odział GDDKiA w Katowicach oczekuje na oferty na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S1 na odcinku od węzła Lotnisko do Podwarpia (9,7 km).

Ponadto olsztyńska GDDKiA czeka na oferty na projekt i budowę obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego (DK15) o długości 18 km.

Prezentacja Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa

Źródło:wnp.pl,

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

S8 Ząbkowic Śląskie – Barda

S8 Ząbkowic Śląskie do Barda Z radością ogłaszamy, że nasze biuro IVIA Sp. z o.o. wykona dokumentację projektową na etap PROJEKTUJ I BUDUJ. Szczegóły Projektu:   Droga Ekspresowa: 14 km ...

IVIA na III Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Dro...

Z przyjemnością ogłaszamy udział naszego biura IVIA Sp z oo w III Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Drogowej RoadVIP, która odbyła się w dniach 12-14 czerwca 2024 roku w Polanicy-Zdrój. Konfe...

IVIA na konferencji Konstrukcji Sprężonych 2024

W dniach 13-15 maja 2024 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji KONSTRUKCJE SPRĘŻONE KS2024, która odbyła się na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Wydarzeni...