facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

InfraBIM Expo & Multi-Conference w Krakowie

31.05.2023
InfraBIM Expo & Multi-Conference w Krakowie

Kolejna edycja międzynarodowego InfraBIM Expo & Multi-Conference w Krakowie już za nami.

Politechnika Krakowska była współorganizatorem tej ciekawej imprezy, a całe wydarzenie odbyło się na campusie Politechniki.

Podczas międzynarodowej multi-konferencji mieliśmy okazję poznać cyfrowe technologie, które zmieniają sposoby planowania i realizacji inwestycji budowlanych, a także zarządzania infrastrukturą.

Przez trzy dni korzystaliśmy z wykładów i debat w sesjach plenarnych oraz warsztatów i strefy expo. Wydarzenie zwróciło uwagę  sporego grona studentów min. przyszłych inżynierów.

Dziękujemy za interesujące spotkania i do zobaczenia za rok!

 

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...