facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

IRONDRAGON – Sztafeta IVIA

Sukcesem zakończyły się zawody triatlonowe IRON DRAGON 2016 w Kryspinowie. Wszyscy nasi zawodnicy spisali się na medal, dzielnie walcząc o jak najlepsze wyniki i nieraz pokonując swoje słabości pokazali wolę walki i prawdziwego ducha sportu.

Ogromne brawa należą się również naszym Iron Kids, zarówno startującym w konkurencjach dla dzieci jak i tym kibicującym . Obecność naszych pociech przyczyniła się do prawdziwie rodzinnej atmosfery spotkania.

Zalew na piaskach zachwycił Wszystkich swoim urokiem. Zarówno zawodnicy jak i kibice spędzili dzień pełen emocji i wrażeń. Wszystkim udzieliła się sportowa aura która będzie nas dopingować do dalszych działań.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...