facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

IRONDRAGON – Sztafeta IVIA

Sukcesem zakończyły się zawody triatlonowe IRON DRAGON 2016 w Kryspinowie. Wszyscy nasi zawodnicy spisali się na medal, dzielnie walcząc o jak najlepsze wyniki i nieraz pokonując swoje słabości pokazali wolę walki i prawdziwego ducha sportu.

Ogromne brawa należą się również naszym Iron Kids, zarówno startującym w konkurencjach dla dzieci jak i tym kibicującym . Obecność naszych pociech przyczyniła się do prawdziwie rodzinnej atmosfery spotkania.

Zalew na piaskach zachwycił Wszystkich swoim urokiem. Zarówno zawodnicy jak i kibice spędzili dzień pełen emocji i wrażeń. Wszystkim udzieliła się sportowa aura która będzie nas dopingować do dalszych działań.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

S7 Kraków – Myślenice

Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro IVIA S.A. złożyło najkorzystniejszą ofertę na wykonanie ponad 50 wariantów przebiegu drogi S7 Kraków - Myślenice na etap STEŚ na odcinku około ...

BIM kontra rzeczywistość

Dla projektanta nie ma nic bardziej motywującego, niż obserwowanie realizacji swoich projektów na placu budowy.

BIM w zarządzaniu projektem

W IVIA S. A. staramy się korzystać z technologii BIM w każdym aspekcie pracy projektowej. Na zadaniu S17 Zamość - Tomaszów Lubelski wykorzystujemy pliki BCF do sprawniejszej i dokładniejszej ko...