facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

IRONDRAGON – Sztafeta Triathlonowa

Text box item sample content

Już 11 września biuro projektowe IVIA wystawia dwie sztafety na zawodach triathlonowych IRON DRAGON 2016 w Krakowie. Zawody odbędą się jak co roku na zalewie „Na piaskach” w Kryspinowie.

Zgłosiliśmy do zawodów 6 najodważniejszych osób. W raz z kilkuset zawodnikami wezmą udział w zawodach, podczas których będą musieli najpierw przepłynąć 1,5 km, następnie przejechać rowerem 40 km a na końcu przebiec dystans 10 km. Warto podkreślić, że w pływaniu będą nas reprezentować dwie koleżanki.

Obecnie jesteśmy na etapie kompletowania sprzętu i przygotowania fizycznego. Cała szóstka wytrwale trenuje by tak jak w pracy, dążyć do celu zespołowo.

Pomysł urodził się w głowie Prezesa, który od dłuższego czasu bierze czynny udział w zawodach Ironman .W tym roku na dystansie 70.3 w lipcu w Szczecinie oraz dwa tygodnie temu w Gdyni.

Naszym zamierzeniem jest propagowanie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia oraz dobra zabawa. Zapraszamy koleżanki i kolegów z całymi rodzinami i prosimy o doping! Miejsce to znane jest z przepięknej panoramy. Woda mieni się różnymi odcieniami turkusu, kontrastując z białymi wapiennymi skałami, a uroku krajobrazowi dodaje bujna zieleń. Rozległy las – park „Skały Twardowskiego” z uroczymi łąkami i pięknym punktem widokowym na Kraków, jest idealnym miejscem na rodzinny piknik.

Na miejscu będą się również odbywać zawody Iron Kids dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych, w których mogą wziąć udział Wasze pociechy. Zapewniamy transport a po zawodach planujemy też wspólny obiad.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

IVIA na konferencji Konstrukcji Sprężonych 2024

W dniach 13-15 maja 2024 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji KONSTRUKCJE SPRĘŻONE KS2024, która odbyła się na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Wydarzeni...

IVIA Sp zoo

Od maja bieżącego roku zmieniamy formę prawną na IVIA Sp zoo. To przekształcenie umożliwi firmie dostosowanie struktury organizacyjnej do zmieniających się potrzeb rynku oraz bardziej efektywn...

IVIA na VI Międzynarodowym Forum Tunelowym w Biel...

Miło nam poinformować, że nasza firma IVIA Sp. z o.o. uczestniczyła w VI Międzynarodowym Forum Tunelowym w Bielsku-Białej. Udział w tym prestiżowym wydarzeniu podkreśla naszą pozycję w bran...