facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

IRONDRAGON – Sztafeta Triathlonowa

Text box item sample content

Już 11 września biuro projektowe IVIA wystawia dwie sztafety na zawodach triathlonowych IRON DRAGON 2016 w Krakowie. Zawody odbędą się jak co roku na zalewie „Na piaskach” w Kryspinowie.

Zgłosiliśmy do zawodów 6 najodważniejszych osób. W raz z kilkuset zawodnikami wezmą udział w zawodach, podczas których będą musieli najpierw przepłynąć 1,5 km, następnie przejechać rowerem 40 km a na końcu przebiec dystans 10 km. Warto podkreślić, że w pływaniu będą nas reprezentować dwie koleżanki.

Obecnie jesteśmy na etapie kompletowania sprzętu i przygotowania fizycznego. Cała szóstka wytrwale trenuje by tak jak w pracy, dążyć do celu zespołowo.

Pomysł urodził się w głowie Prezesa, który od dłuższego czasu bierze czynny udział w zawodach Ironman .W tym roku na dystansie 70.3 w lipcu w Szczecinie oraz dwa tygodnie temu w Gdyni.

Naszym zamierzeniem jest propagowanie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia oraz dobra zabawa. Zapraszamy koleżanki i kolegów z całymi rodzinami i prosimy o doping! Miejsce to znane jest z przepięknej panoramy. Woda mieni się różnymi odcieniami turkusu, kontrastując z białymi wapiennymi skałami, a uroku krajobrazowi dodaje bujna zieleń. Rozległy las – park „Skały Twardowskiego” z uroczymi łąkami i pięknym punktem widokowym na Kraków, jest idealnym miejscem na rodzinny piknik.

Na miejscu będą się również odbywać zawody Iron Kids dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych, w których mogą wziąć udział Wasze pociechy. Zapewniamy transport a po zawodach planujemy też wspólny obiad.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

S7 Kraków – Myślenice

Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro IVIA S.A. złożyło najkorzystniejszą ofertę na wykonanie ponad 50 wariantów przebiegu drogi S7 Kraków - Myślenice na etap STEŚ na odcinku około ...

BIM kontra rzeczywistość

Dla projektanta nie ma nic bardziej motywującego, niż obserwowanie realizacji swoich projektów na placu budowy.

BIM w zarządzaniu projektem

W IVIA S. A. staramy się korzystać z technologii BIM w każdym aspekcie pracy projektowej. Na zadaniu S17 Zamość - Tomaszów Lubelski wykorzystujemy pliki BCF do sprawniejszej i dokładniejszej ko...