IVIA na III Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Drogowej RoadVIP

14.06.2024
IVIA na III Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Drogowej RoadVIP

Z przyjemnością ogłaszamy udział naszego biura IVIA Sp zoo w III Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Drogowej RoadVIP, która odbyła się w dniach 12-14 czerwca 2024 roku w Polanicy-Zdrój.

Konferencja kierowana dla projektantów, biur projektowych związanych z drogami i infrastrukturą drogową, firm wykonawczych i jednostek samorządowych.

Naszą prelekcję, zatytułowaną „Założenia i realizacja budowy dwunawowego tunelu na trasie S3 – Bolków-Kamienna Góra. Problematyka projektowa i wyzwania techniczne. Spojrzenie przez pryzmat zagadnień geologicznych i geotechnicznych na przykładzie tunelu TS-26”, wygłosił Arkadiusz Palka.

Uczestnicy konferencji mieli okazję wziąć udział podczas konferencji w wycieczce technicznej do tunelu TS-26 w ciągu budowanej drogi ekspresowej S3.

Warto wspomnieć, że za Projekt Budowlany i Projekt Wykonawczy odcinka drogi S3 i tunelu TS-26 odpowiedzialne było biuro IVIA Sp zoo.

Dziękujemy organizatorom za świetną i merytoryczną konferencję oraz wszystkim uczestnikom za owocne dyskusje i wymianę doświadczeń!

Zachęcamy do współpracy.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

S8 Ząbkowic Śląskie – Barda

S8 Ząbkowic Śląskie do Barda Z radością ogłaszamy, że nasze biuro IVIA Sp. z o.o. wykona dokumentację projektową na etap PROJEKTUJ I BUDUJ. Szczegóły Projektu:   Droga Ekspresowa: 14 km ...

IVIA na konferencji Konstrukcji Sprężonych 2024

W dniach 13-15 maja 2024 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji KONSTRUKCJE SPRĘŻONE KS2024, która odbyła się na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Wydarzeni...

IVIA Sp zoo

Od maja bieżącego roku zmieniamy formę prawną na IVIA Sp zoo. To przekształcenie umożliwi firmie dostosowanie struktury organizacyjnej do zmieniających się potrzeb rynku oraz bardziej efektywn...