facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

WIGILIA firmowa w IVIA S.A.

15.12.2023
WIGILIA firmowa w IVIA S.A.

Zakończenie roku to okres podsumowań i przygotowania planów na przyszłość. Dla pracowników to również ważny okres z kilku powodów. Po pierwsze, dla wielu oznacza przerwę świąteczną, czas odpoczynku i skupienia się na rodzinie. A po drugie, to często okres, w którym pracownicy oczekują świątecznej atmosfery i nastroju. Mimowolnie wszyscy ulegamy świątecznym melodiom, od których nie sposób się uwolnić, świątecznym reklamom i zwykłej życzliwości.

Jest to najlepszy czas na to, by powiedzieć pracownikom, kierownikom, dyrektorom i całemu zespołowi dziękuję.  Słowa wypowiadane przy takiej okazji nabierają wyjątkowego znaczenia. Wigilia firmowa to najlepszy moment na pokazanie pracownikom i kolegom, że są dla nas ważni.

A także, że pamiętamy o ich wysiłku, cenimy i szanujemy ich pasje, marzenia i styl życia. Wigilia firmowa IVIA S. A. przebiegła w niepowtarzalnym klimacie. Po uroczystym przemówieniu Zarządu, nastąpiło wręczenie prezentów jubilatom obchodzącym 10-lecie pracy w firmie oraz solenizantom. Po części oficjalnej oraz smacznym poczęstunku pracownicy przystąpili do szalonej zabawy tanecznej.

Wieczór przebiegł w magicznej atmosferze i na długo zapadnie w pamięć pracowników. Sprawi, że chętnie będziemy do niego wracać wspominając i oglądając sympatyczne zdjęcia.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

S7 Kraków – Myślenice

Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro IVIA S.A. złożyło najkorzystniejszą ofertę na wykonanie ponad 50 wariantów przebiegu drogi S7 Kraków - Myślenice na etap STEŚ na odcinku około ...

BIM kontra rzeczywistość

Dla projektanta nie ma nic bardziej motywującego, niż obserwowanie realizacji swoich projektów na placu budowy.

BIM w zarządzaniu projektem

W IVIA S. A. staramy się korzystać z technologii BIM w każdym aspekcie pracy projektowej. Na zadaniu S17 Zamość - Tomaszów Lubelski wykorzystujemy pliki BCF do sprawniejszej i dokładniejszej ko...