facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Odlotowe zainteresowania

Nasz kolega Grzegorz od 5 lat zajmuje się paralotniarstwem. Sport ten jest formą rekreacji polegającą na lataniu przy użyciu paralotni.

W tym roku zaliczył Państwowy egzamin do świadectwa kwalifikacji pilota paralotni, który umożliwi mu spełnienie marzeń którymi są przeloty we Włoszech, Macedonii. Do tej pory latał na Żarze, Skrzycznem, na lotnisku Zator, a nawet na Słowenii w miejscowości Lijak. W tym sezonie w planach jest jeszcze wyjazd na Teneryfę.

Każdy lot jest inny, przynosi nowe wrażenia i doświadczenia, a widoki na świat z góry są trudne do opisania. Czasem udaje się uchwycić wyjątkowe momenty w obiektywie, jednak nie oddają one w pełni tego co można zobaczyć z góry.

Sprzęt na którym teraz lata: swing mistral 3 oraz uprząż rekreacyjna Sup’Air Evo XC2

Aktualnie szukamy sponsorów na kolejny sezon. Więcej na stronie paralotniowy.com

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...