facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Odlotowe zainteresowania

Nasz kolega Grzegorz od 5 lat zajmuje się paralotniarstwem. Sport ten jest formą rekreacji polegającą na lataniu przy użyciu paralotni.

W tym roku zaliczył Państwowy egzamin do świadectwa kwalifikacji pilota paralotni, który umożliwi mu spełnienie marzeń którymi są przeloty we Włoszech, Macedonii. Do tej pory latał na Żarze, Skrzycznem, na lotnisku Zator, a nawet na Słowenii w miejscowości Lijak. W tym sezonie w planach jest jeszcze wyjazd na Teneryfę.

Każdy lot jest inny, przynosi nowe wrażenia i doświadczenia, a widoki na świat z góry są trudne do opisania. Czasem udaje się uchwycić wyjątkowe momenty w obiektywie, jednak nie oddają one w pełni tego co można zobaczyć z góry.

Sprzęt na którym teraz lata: swing mistral 3 oraz uprząż rekreacyjna Sup’Air Evo XC2

Aktualnie szukamy sponsorów na kolejny sezon. Więcej na stronie paralotniowy.com

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

S7 Kraków – Myślenice

Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro IVIA S.A. złożyło najkorzystniejszą ofertę na wykonanie ponad 50 wariantów przebiegu drogi S7 Kraków - Myślenice na etap STEŚ na odcinku około ...

BIM kontra rzeczywistość

Dla projektanta nie ma nic bardziej motywującego, niż obserwowanie realizacji swoich projektów na placu budowy.

BIM w zarządzaniu projektem

W IVIA S. A. staramy się korzystać z technologii BIM w każdym aspekcie pracy projektowej. Na zadaniu S17 Zamość - Tomaszów Lubelski wykorzystujemy pliki BCF do sprawniejszej i dokładniejszej ko...