facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Poszerzenie autostrady A4

13.09.2022
Poszerzenie autostrady A4

POSZERZENIE AUTOSTRADY A4
IVIA S.A. złożyła najkorzystniejszą ofertę na opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy autostrady A4 od węzła Balice do ul. Kąpielowej w Krakowie. Obecnie, autostrada ma w tym miejscu po dwa pasy ruchu w każdym kierunku, a w godzinach szczytów komunikacyjnych tworzą się zatory. W związku z tym, projekt będzie dotyczył analizy rozwiązań, które umożliwią kierowcom bardziej płynną i szybszą jazdę.

Projekt obejmie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe, uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z przebudową wszystkich obiektów inżynierskich oraz istniejących węzłów na projektowanej trasie.

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...