facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Rozgrywki Sportowej Ligii Firm na półmetku

Drużyna IVII uczestnicząca w rozgrywkach SLF jest na półmetku sezonu. To już 3 sezon z udziałem Naszej drużyny. IVIA swoje mecze rozgrywa na boisku bocznym Stadionu Śląskiego oraz przy ul. Harcerskiej w Chorzowie. Drużyna dzięki doświadczeniom z poprzednich sezonów prezentuje się znacznie lepiej w bieżących rozgrywkach. W dotychczasowych meczach zgromadziła na swoim koncie 12 pkt, co plasuje ją na 4 miejscu. Bilans zespołu to 4 zwycięstwa i 2 porażki. Sposób na dobrze dysponowany zespół IVII znalazły jedynie drużyny Prestige i Butter Cut.

Zawodnicy Naszego zespołu prezentują niezwykle ofensywny styl gry. W dotychczasowych 6 spotkaniach zdobyli 25 bramek, co pod tym względem plasuje Nasz zespół w czołówce. Najlepszym strzelcem zespołu jest, tak samo jak w poprzednich sezonach Mariusz Rolka, który zanotował 8 trafień. Zapraszamy do wspierania Naszej drużyny w kolejnych spotkaniach!

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...