facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Szkolenia kadry menedżerskiej

Końcem października rozpoczęły się szkolenia dla naszych menadżerów z cyklu Bullet Proof Manager, opracowanego przez firmę Crestcom.

 

Pierwszy dzień szkolenia obejmował dwie sesje: Jak tworzyć porozumienie oraz Jak pomóc innym osiągnąć doskonałość. Szkolenie odbywa się w formie wyjazdowych warsztatów, na którym jest możliwość podzielenia się doświadczeniami z osobami z innych firm. Celem wdrożenia nabytych umiejętności wśród całej kadry pracowników, w najbliższym czasie przeprowadzimy serię sesje wdrożeniowo – coachingowe dla naszych projektantów.

“Jak nawiązać kontakt: komunikuj się na wyższym poziomie”

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...