facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Szlachetna Paczka 2017

W tym roku nasza firma zaangażowała się w akcję Szlachetna Paczka. Ruszyła zbiórka pieniędzy oraz dodatkowo mnóstwo osób dostarczyło zarówno rzeczy pierwszej potrzeby, jak też miłe upominki dla rodziny.

Ostatecznie potrzebującej rodzinie przekazaliśmy: węgiel, laptop z nową torbą, stół z krzesłami, obuwie, kurtki, pościel, kołdry i poduszki, koce, ręczniki, środki czystości, kosmetyki, biżuterię oraz drobne upominki takie jak świeczki zapachowe, serwetki i owocowe herbatki.

Dary zawieźliśmy osobiście razem z wolontariuszami Szlachetnej Paczki, dzięki czemu mieliśmy okazję spotkać się z rodziną i poznać ich reakcję na otrzymane podarunki. Była to ogromna radość, wzruszenie i niedowierzanie. Matka wybranej przez nas rodziny zaparzyła nam wszystkim kawę i chwilę porozmawialiśmy. Spotkanie to było dla nas pozytywnym impulsem. Dzięki tej akcji przekonaliśmy się, że tworzymy grupę, która potrafi zmienić czyjeś życie na lepsze.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

S7 Kraków – Myślenice

Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro IVIA S.A. złożyło najkorzystniejszą ofertę na wykonanie ponad 50 wariantów przebiegu drogi S7 Kraków - Myślenice na etap STEŚ na odcinku około ...

BIM kontra rzeczywistość

Dla projektanta nie ma nic bardziej motywującego, niż obserwowanie realizacji swoich projektów na placu budowy.

BIM w zarządzaniu projektem

W IVIA S. A. staramy się korzystać z technologii BIM w każdym aspekcie pracy projektowej. Na zadaniu S17 Zamość - Tomaszów Lubelski wykorzystujemy pliki BCF do sprawniejszej i dokładniejszej ko...