facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Szlachetna paczka

16.12.2022
Szlachetna paczka

Za nami prawdziwy Weekend Cudów, podczas którego działania Szlachetnej Paczki miały swój wielki finał. Rodziny włączone do jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce otrzymały przygotowane paczki. Rok 2022 to kolejny rok udziału IVIA SA. w tej ważnej akcji pomocy. Poza wsparciem finansowym, firma zaprosiła do działania swoich Pracowników którzy dają przykład, że „pomaganie jest fajne”. Przygotowując prezenty dla wybranej Rodziny Pracownicy i Zarząd po raz kolejny pokazali, że mają wielkie i szczodre serca.
Pracownicy IVIA SA dołączyli do grona wolontariuszy z całej Polski, udowadniając, że jest to świetna okazja, by wspólnie obdarować sercem najbardziej potrzebujących. „Towarzyszyła nam gotowość niesienia pomocy, a podczas pakowania niekończąca się atmosfera radości”. Świątecznie opakowane paczki mogły ruszyć w drogę, by sprawić radość obdarowanym.
Działania takie jak Szlachetna Paczka, które angażują naszą społeczność pokazują jak wielką siłę ma współpraca. Szczególne podziękowania należą się naszym Pracownikom za zaangażowanie, empatię i poświęcony czas! Nie tylko daliście radę, ale wykazaliście się niezwykłą wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka. To co dla nas, tak oczywiste jak np. ciepłe ubrania, to dla innej osoby niespełnione marzenie. Jesteście dumą IVIA SA Społecznością, która razem zmienia świat na lepsze! Dziękujemy!

Zobacz inne wpisy

S7 Kraków – Myślenice

Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro IVIA S.A. złożyło najkorzystniejszą ofertę na wykonanie ponad 50 wariantów przebiegu drogi S7 Kraków - Myślenice na etap STEŚ na odcinku około ...

BIM kontra rzeczywistość

Dla projektanta nie ma nic bardziej motywującego, niż obserwowanie realizacji swoich projektów na placu budowy.

BIM w zarządzaniu projektem

W IVIA S. A. staramy się korzystać z technologii BIM w każdym aspekcie pracy projektowej. Na zadaniu S17 Zamość - Tomaszów Lubelski wykorzystujemy pliki BCF do sprawniejszej i dokładniejszej ko...