facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Szlachetna paczka

16.12.2022
Szlachetna paczka

Za nami prawdziwy Weekend Cudów, podczas którego działania Szlachetnej Paczki miały swój wielki finał. Rodziny włączone do jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce otrzymały przygotowane paczki. Rok 2022 to kolejny rok udziału IVIA SA. w tej ważnej akcji pomocy. Poza wsparciem finansowym, firma zaprosiła do działania swoich Pracowników którzy dają przykład, że „pomaganie jest fajne”. Przygotowując prezenty dla wybranej Rodziny Pracownicy i Zarząd po raz kolejny pokazali, że mają wielkie i szczodre serca.
Pracownicy IVIA SA dołączyli do grona wolontariuszy z całej Polski, udowadniając, że jest to świetna okazja, by wspólnie obdarować sercem najbardziej potrzebujących. „Towarzyszyła nam gotowość niesienia pomocy, a podczas pakowania niekończąca się atmosfera radości”. Świątecznie opakowane paczki mogły ruszyć w drogę, by sprawić radość obdarowanym.
Działania takie jak Szlachetna Paczka, które angażują naszą społeczność pokazują jak wielką siłę ma współpraca. Szczególne podziękowania należą się naszym Pracownikom za zaangażowanie, empatię i poświęcony czas! Nie tylko daliście radę, ale wykazaliście się niezwykłą wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka. To co dla nas, tak oczywiste jak np. ciepłe ubrania, to dla innej osoby niespełnione marzenie. Jesteście dumą IVIA SA Społecznością, która razem zmienia świat na lepsze! Dziękujemy!

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...