facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

VIII Ogólnopolska Konferencja Mostowców w Wiśle

W dniach 18-19 maja odbyła się VIII Ogólnopolska Konferencja Mostowców w Wiśle organizowana przez Politechnikę Śląską i Związek Mostowców RP Oddział Górnośląski, w której uczestniczyli nasi projektanci mostowi. Tematyka przewodnia tegorocznej konferencji to mosty kolejowe i drogowe; wyposażenie mostów; projektowanie, wykonawstwo, technologie oraz infrastruktura drogowa i kolejowa.
Seminarium jest od lat najważniejszym wydarzeniem mostowym na Śląsku i jednym z największych w kraju. Konferencja obfituje w referaty na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie technicznym i merytorycznym, niejednokrotnie prezentowane są autorskie oraz innowacyjne rozwiązania.
Z uwagi na to, iż w Konferencji uczestniczą zarówno przedstawiciele środowiska naukowego jak i projektanci oraz wykonawcy, jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i poglądów na płaszczyźnie projektant – wykonawca, co jak wiadomo w obecnej dobie projektów wykonywanych w systemie „zaprojektuj i zbuduj” jest bardzo cennym doświadczeniem i pozwala podnieść kwalifikacje zawodowe naszej kadry mostowej.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...