facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Szlachetna paczka 2023

12.01.2024
Szlachetna paczka 2023

Święta, święta… i po świętach!

Pomimo tego, że mamy rok 2024, to IVIA S.A. wciąż ma się czym chwalić z roku ubiegłego!

Przeżyliśmy niezwykły Weekend Dobroczynności z zakończeniem inspirującej akcji “Szlachetna Paczka”. Rodziny w ramach jednego ze świetnie działających programów społecznych otrzymały przygotowane paczki. W 2023 roku IVIA S.A. kontynuowała swój udział w tej ważnej inicjatywie, wspierając nie tylko finansowo, ale również za pomocą zaangażowania pracowników.

Pracownicy IVII S.A. kolejny raz dołączyli do wolontariuszy z całego kraju, podkreślając, że to doskonała okazja do dzielenia się sercem z potrzebującymi. “W trakcie pakowania towarzyszyła nam gotowość do pomocy, a atmosfera radości sprawiła, że ta chwila była niezapomniana”. Świątecznie opakowane paczki wyruszyły w drogę, niosąc radość obdarowanym.

Inicjatywy, takie jak ta, pokazują potęgę współpracy społeczności. Dziękujemy pracownikom IVII S.A. za zaangażowanie, empatię i czas poświęcony akcji! Jesteście dumą społeczności, która razem kształtuje lepszy świat! Dziękujemy!

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

S7 Kraków – Myślenice

Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro IVIA S.A. złożyło najkorzystniejszą ofertę na wykonanie ponad 50 wariantów przebiegu drogi S7 Kraków - Myślenice na etap STEŚ na odcinku około ...

BIM kontra rzeczywistość

Dla projektanta nie ma nic bardziej motywującego, niż obserwowanie realizacji swoich projektów na placu budowy.

BIM w zarządzaniu projektem

W IVIA S. A. staramy się korzystać z technologii BIM w każdym aspekcie pracy projektowej. Na zadaniu S17 Zamość - Tomaszów Lubelski wykorzystujemy pliki BCF do sprawniejszej i dokładniejszej ko...