facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

WYJAZD INTEGRACYJNY – 2017

W dniu 09.06.2017 r. miało miejsce spotkanie integracyjno – szkoleniowe, w którym brali udział pracownicy z oddziałów w Katowicach, Czechowicach oraz Szczecina. Odbyło się ono w miejscowości Pewel Ślemieńska na obiekcie „Ranczo Adama”, które ponownie zaskoczyło nas różnymi atrakcjami.

Wielu faworytów zyskała sobie ekstremalna jazda na quadach po górskich terenach o różnych poziomach trudności. Ryk silnika, bryzgający piach i wodne przeszkody na trasie – to wszystko sprawiło, że jazda quadem zmieniła się dla każdego w niezapomnianą i pełną adrenaliny przygodę. W zacieśnianiu więzi między pracownikami posłużyły również zabawy integracyjne oparte na systemie team building. Wieczorem wszyscy zgromadzili się przy wspólnym biesiadowaniu w rytmie skocznej muzyki. Był to kolejny udany wyjazd o czym świadczą poniżej zamieszczone zdjęcia.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...