facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Wyjazd integracyjny i szkolenie

W dniu 24.04.2015 r. miało miejsce wspólne spotkanie integracyjne pracowników firmy Ivia. Odbyło się ono na obiekcie wypoczynkowy „Ranczo Adama” położonym w malowniczym Beskidzie Żywieckim, w miejscowości Pewel Ślemeńska. Udział w nim wzięli członkowie bielskiego i katowickiego oddziału, którzy współpracując ze sobą na co dzień, tym razem postanowili poddać się atmosferze „zdrowej” rywalizacji.

Za część szkoleniową odpowiedzialna była Pani Ewelina Boroń, która przygotowała dla uczestników panel składający się z gier i zabaw logiczno – ruchowych. Kolejną atrakcją dla pracowników był udział w grze paintball według przygotowanych przez organizatorów scenariuszy: Death Match i Wojny Secesyjnej. Wieczorem, gdy już wszyscy zgromadzili się wokół ogniska, rozpoczęło się firmowe grillowanie oraz smażenie kiełbasek. Chętni korzystali także z podgrzewanego jacuzzi znajdującego się na zewnątrz obiektu.

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Wycieczka projektantów mostowych na budowę S3 Bo...

Połączenie dwóch części mostu nad Odrą - to ważne wydarzenie miało miejsce w ostatnim tygodniu na budowie Drogi Wojewódzkiej nr 282 w miejscowości Milsk.

Wizyta projektantów drogowych na budowie S1 odc. ...

Na budowie drogi S1 odcinek II węzeł Oświęcim-Dankowice prace drogowe idą pełną parą. Projektanci i asystenci IVIA S. A. pełniący nadzór autorski mieli okazję zobaczyć pierwsze zarysy sw...

Pierwsze Mistrzostwa Drogowców MTB o puchar Preze...

Nie tylko samą pracą człowiek żyje! W IVIA S.A. możemy się pochwalić nowymi kontraktami jak i licznymi osiągnięciami sportowymi. 4 Czerwca mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszyc...