facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Budowa i rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów

20.10.2023
Budowa i rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów

Projekt Budowa / rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów wszedł w kolejny etap realizacji.
Uczestniczymy jako biuro IVIA S.A. w przygotowaniu największego w naszym kraju opracowania drogowego STEŚ dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad działającej przez GDDKIA Odział Wrocław.
To długo wyczekiwana przez samorządy i mieszkańców inwestycja – a My nakreśliliśmy jej kształty.
Zespół Projektantów naszego biura IVIA S.A. stworzył wielowariantowe rozwiązania przebiegu autostrady A4. Droga będzie poszerzona o dodatkowe pasy ruchu w obu kierunkach. Powstaną nowe węzły autostradowe na połączeniu z istniejącymi lub planowanymi drogami publicznymi.
Długość odcinka rozbudowy autostrady to 80 km.
Zakończony został etap wielomiesięcznych prac i analiz wariantów trasowych. Trwają uzgodnienia i wybór wariantu rekomendowanego na posiedzeniu KOPI.
Po wyborze wariantu preferowanego uruchomiony zostanie etap opracowania materiałów do złożenia wniosku o wydanie decyzji środowiskowej.

Zrobiliśmy dużo a możemy jeszcze więcej 🙂

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

Koncepcja Programowa DK47 Nowy Targ – Szafla...

DK47 Nowy Targ - Szaflary Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro IVIA S.A. wykona dokumentację projektową na etap koncepcji programowej dla drogi DK47 Nowy Targ - Szaflary na odcinku 6,8km....

Dzień z życia pracowni Ochrony Środowiska w IVI...

Dzień z życia Pracowni Ochrony Środowiska! Jednym z zadań (celów) pracowni środowiskowej BP IVIA jest ochrona przed hałasem. Dla każdej zaprojektowanej inwestycji drogowej wykonujemy analizy...

Estakady i tunele na realizacji S3 Bolków-Kamienn...

Myśląc o podróżach samochodem, pierwsze co przychodzi człowiekowi do głowy to drogi i mosty - lecz to nie wszystko! Zapraszamy do krótkiej lektury o zaprojektowanych przez nas tunelach, które ...