Budowa i rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów

20.10.2023
Budowa i rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów

Projekt Budowa / rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów wszedł w kolejny etap realizacji.
Uczestniczymy jako biuro IVIA S.A. w przygotowaniu największego w naszym kraju opracowania drogowego STEŚ dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad działającej przez GDDKIA Odział Wrocław.
To długo wyczekiwana przez samorządy i mieszkańców inwestycja – a My nakreśliliśmy jej kształty.
Zespół Projektantów naszego biura IVIA S.A. stworzył wielowariantowe rozwiązania przebiegu autostrady A4. Droga będzie poszerzona o dodatkowe pasy ruchu w obu kierunkach. Powstaną nowe węzły autostradowe na połączeniu z istniejącymi lub planowanymi drogami publicznymi.
Długość odcinka rozbudowy autostrady to 80 km.
Zakończony został etap wielomiesięcznych prac i analiz wariantów trasowych. Trwają uzgodnienia i wybór wariantu rekomendowanego na posiedzeniu KOPI.
Po wyborze wariantu preferowanego uruchomiony zostanie etap opracowania materiałów do złożenia wniosku o wydanie decyzji środowiskowej.

Zrobiliśmy dużo a możemy jeszcze więcej 🙂

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

S8 Ząbkowic Śląskie – Barda

S8 Ząbkowic Śląskie do Barda Z radością ogłaszamy, że nasze biuro IVIA Sp. z o.o. wykona dokumentację projektową na etap PROJEKTUJ I BUDUJ. Szczegóły Projektu:   Droga Ekspresowa: 14 km ...

IVIA na III Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Dro...

Z przyjemnością ogłaszamy udział naszego biura IVIA Sp z oo w III Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Drogowej RoadVIP, która odbyła się w dniach 12-14 czerwca 2024 roku w Polanicy-Zdrój. Konfe...

IVIA na konferencji Konstrukcji Sprężonych 2024

W dniach 13-15 maja 2024 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji KONSTRUKCJE SPRĘŻONE KS2024, która odbyła się na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Wydarzeni...