facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Budowa i rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów

20.10.2023
Budowa i rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów

Projekt Budowa / rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów wszedł w kolejny etap realizacji.
Uczestniczymy jako biuro IVIA S.A. w przygotowaniu największego w naszym kraju opracowania drogowego STEŚ dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad działającej przez GDDKIA Odział Wrocław.
To długo wyczekiwana przez samorządy i mieszkańców inwestycja – a My nakreśliliśmy jej kształty.
Zespół Projektantów naszego biura IVIA S.A. stworzył wielowariantowe rozwiązania przebiegu autostrady A4. Droga będzie poszerzona o dodatkowe pasy ruchu w obu kierunkach. Powstaną nowe węzły autostradowe na połączeniu z istniejącymi lub planowanymi drogami publicznymi.
Długość odcinka rozbudowy autostrady to 80 km.
Zakończony został etap wielomiesięcznych prac i analiz wariantów trasowych. Trwają uzgodnienia i wybór wariantu rekomendowanego na posiedzeniu KOPI.
Po wyborze wariantu preferowanego uruchomiony zostanie etap opracowania materiałów do złożenia wniosku o wydanie decyzji środowiskowej.

Zrobiliśmy dużo a możemy jeszcze więcej 🙂

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Zobacz inne wpisy

IVIA na InfraDays

Jest nam niezmiernie miło poinformować że nasze biuro IVIA uczestniczy w konferencji InfraDAYS. Uczestniczymy jako prelegenci w sesjach plenarnych oraz w panelach dyskusyjnych. Wymieniamy się na...

Kongres Projektantów i Inżynierów

Kongres Projektantów i Inżynierów W środę odbył się drugi Kongres Projektantów i Inżynierów, w którym uczestniczyła IVIA S. A.. Cieszymy się, że nasze ważne spotkanie branżowe spotka...

S1 odc. II Oświęcim-Dankowice – Wiosenna relac...

Wraz z nadejściem wiosny, postępy na budowie drogi S1, odcinek 2: Kosztowy - Bielsko-Biała, nabierają tempa. Firmy PORR S.A. i Mota-Engil Central Europe S.A. skutecznie wykorzystują lepsze warunk...