facebookinstagramlinkedin
Wspieramy Ukrainę
Wspieramy Ukrainę
facebookinstagramlinkedin

Budowa i rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów

20.10.2023
Budowa i rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów

Projekt Budowa / rozbudowa autostrady A4 Legnica Południe – Wrocław Wschód (bez węzła) / węzeł Stary Śleszów wszedł w kolejny etap realizacji.
Uczestniczymy jako biuro IVIA S.A. w przygotowaniu największego w naszym kraju opracowania drogowego STEŚ dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad działającej przez GDDKIA Odział Wrocław.
To długo wyczekiwana przez samorządy i mieszkańców inwestycja – a My nakreśliliśmy jej kształty.
Zespół Projektantów naszego biura IVIA S.A. stworzył wielowariantowe rozwiązania przebiegu autostrady A4. Droga będzie poszerzona o dodatkowe pasy ruchu w obu kierunkach. Powstaną nowe węzły autostradowe na połączeniu z istniejącymi lub planowanymi drogami publicznymi.
Długość odcinka rozbudowy autostrady to 80 km.
Zakończony został etap wielomiesięcznych prac i analiz wariantów trasowych. Trwają uzgodnienia i wybór wariantu rekomendowanego na posiedzeniu KOPI.
Po wyborze wariantu preferowanego uruchomiony zostanie etap opracowania materiałów do złożenia wniosku o wydanie decyzji środowiskowej.

Zrobiliśmy dużo a możemy jeszcze więcej 🙂

Zapraszamy na nasze social media

Facebook

Instagram

Linkedin

Related Posts

IVIA S...

Od maja bieżącego roku zmieniamy formę prawną na IVIA Sp zoo. To przekształcenie umożliwi firmie dostosowanie struktury organizacyjnej do zmieniających się potrzeb rynku oraz bardziej efektywn...

IVIA n...

Miło nam poinformować, że nasza firma IVIA Sp. z o.o. uczestniczyła w VI Międzynarodowym Forum Tunelowym w Bielsku-Białej. Udział w tym prestiżowym wydarzeniu podkreśla naszą pozycję w bran...

IVIA n...

Jest nam niezmiernie miło poinformować że nasze biuro IVIA uczestniczy w konferencji InfraDAYS. Uczestniczymy jako prelegenci w sesjach plenarnych oraz w panelach dyskusyjnych. Wymieniamy się na...